Великий Куш

Т.Футимська, студентка

Опубліковано: 13-01-2009

Розділи: №04, Друковані версії.

0

Ток-шоу Отара Кушанашвілі “Великий Куш” обігрує різні скандально-анекдотичні ситуації, здебільшого інтимного характеру. Серед учасників, переважно – пересічних осіб, трапляються і відомі особистості, наприклад, співаки і композитори. Вони виступають і як свідки, і як учасники скандальних перипетій. Зазвичай головна “прикраса” в сюжеті — бійка, яка є кульмінацією з’ясовування стосунків між дійовими особами. Ведучий безцеремонно, образливо, брутально розпалює емоції і провокує сутичку.

Отар Кушанашвілі, безсумнівно, особистість, і поки що йому немає рівних у вмінні майстерно заробляти гроші на брудних скандалах, які він створює навколо представників шоу-бізнесу.

Сучасна поп-музика і її служителі –  мішені для критики.

Мабуть немає в російському шоу-бізнесі музиканта, про якого Отар свого часу не сказав якоїсь непристойності, яку, до речі,  він називає музичною критикою. Пригадую, його зухвалі напади ведучого серйозної шкоди нікому не завдавали, адже чого вартували безпідставні, необгрунтовані звинувачення? Тоді Отар змінив тактику, — його прізвище все частіше почало  з’являтися в ЗМІ. Він жорстко, гостро,  з ненавистю висловлювався про тих, хто викликав у нього антипатію. У нього виробилася певна схема: спершу негативно характеризував творчість виконавця, потім переключався на приватне життя, залюбки “копирсаючись у брудній білизні”. Про Отара почали говорити в ЗМІ і в … судах, куди його час від часу викликали ображені знаменитості. Нині спілкування між Кушанашвілі і “мешканцями богемного небосхилу” стало взаємовигідним і корисним. Не здатні підживлювати своїх прихильників оригінальною творчістю, зірки, котрі втрачають популярність, звертаються до Отара за допомогою, свіженьким скандальчиком викликаючи до себе штучний інтерес.

Саме в передачі “Великий Куш” ми  можемо спостерігати в дії метод збудження зацікавлення зіркою, що пригасає.  Які ще емоції повинна  викликати за задумом “великого” КУШанашвілі ця програма у  глядачів?  Сподіваюся, лише бажання вимкнути телевізор.

Comments are closed.