Новий сезон на ZIKy

Марта Пересада, Христина Петрик

Опубліковано: 24-07-2012

Розділи: Огляди, аналітика.

0

На телеканалі ЗІК зніматимуть більше власних програм

До початку нового телевізійного сезону українські  телеканали оновлюють програмне наповнення. Зокрема, ряд змін у роботі проведе телеканал ЗІК.  Як повідомляє Телекритика, формат ефірного мовлення на 4 години змінився з інформаційно-просвітницького на інформаційно-розважальний. Разом із тим, зменшилася кількість розважально-музичних програм і збільшилася – інформаційно-аналітичних, а також зросла кількість програм власного виробництва.

Як розповів генеральний продюсер телеканалу Дмитро Добродомов, зміни пов’язані перш за все із прагненням привести програмне наповнення у відповідність до вимог Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення. Відтак, для продовження ліцензії Нацради телеканал вніс деякі корективи.

Як і раніше, основну увагу зосереджують на продукції власного виробництва, однак в цьому сезоні власних програм зніматимуть більше, завдяки відкриттю нової студії. Як обіцяють на телеканалі, за якістю їхні програми не поступатимуться продукції центральних каналів.

З нового сезону стартують декілька нових проектів. Зокрема політичне ток-шоу, покликане максимально об’єктивно висвітлювати виборчий процес. У ньому рада з восьми авторитетних громадських діячів аналізуватиме програми та діяльність кандидатів у депутати. Також колектив готує  інтерактивну  програма нового формату – «Перше реальне шоу» . Окрім цього, ряд програм, які виходили раніше,  перейдуть на новий рівень якості. До прикладу, програму «Про Карпати» відтепер зніматимуть у студії, що дасть змогу запрошувати спортивних експертів.

У ліцензії також зазначено, що частка використання української мови зменшиться зі 100% до 90%. За словами Дмитра Добродомова, це пов’язано із купівлею програм з-за кордону, здебільшого англійською мовою. Російська мови в ефірі не звучатиме.

Як зазначає генеральний продюсер телеканалу, якість – один з їхніх головних пріоритетів і вони намагаються дотримуватися канонів журналістської діяльності. Концепція телеканалу рухається у напрямку конвергентності. Крім того, канал орієнтується на зв’язок з громадськістю, аби подана інформація мала реальну користь.

Публікація написана в рамках проекту “Майстерні громадської критики”
Финансова підтримка проекту: Фонд розвитку українських ЗМІ, Посольства США в Україні

Comments are closed.