Не тільки новини: добірка телеграм-каналів на розважальну та мистецьку тематику

Юліанна Севч

Опубліковано: 11-02-2023

Чим для вас є телеграм-канали,? Багато хто скаже — новинами. Адже за період повномасштабної війни цей застосунок здобув популярність завдяки оперативним новинам кожного дня, години та навіть хвилини. Та мало хто знає, що в телеграмі можна не тільки читати новини. Пропонуємо невеличку добірку цікавих телеграм-каналів на розважальну та  мистецьку тематику.

З початку російського вторгнення великої популярності набули канали з так званими «мемами». Найчастіше вони пов‘язані з війною та росіянами. І тут зрозуміло чому: під час війни людям теж потрібно брати звідкись усмішку на обличчі.

Ukrmemes mine problems

Українські меми про життя-буття. Тут є приколи на будь-який випадок з нашого життя, які чудово підіймають настрій. Найпопулярніша тематика — це, звісно ж, війна та росіяни. Як би люди не хотіли відволіктися від новин та взагалі від подій в нашій країні, та наразі майже всі розважальні канали постять жарти на воєнну тематику, або так чи інакше пов’язане з росіянами.

Підписники:  31 794

Боже, яке кончене

Телеграм-канал відомого українського ютубера (який також колись був телеведучим). Тут є відео, як плачуть росіяни, який «жах» в них коїться та все, що потрібно, щоб покращити собі настрій. Жорсткий тролінг та крутий гумор, який зрозуміють лише українці.

Підписники: 865 334

Книжкова тематика. Як щодо неї? Тим, хто не має можливості купити книги чи не встигає цього зробити, а можливо просто ліньки повсюди носити з собою книгу, на поміч приходять такі канали.

Аудіокниги українською «Голова на плечах»

Тут щодня з‘являється художня, мотиваційна, українська та закордонна література. Тут ви знайдете в аудіоформаті як твори наших відомих українських письменників, як Леся Українка, Тарас Шевченка, Ольга Кобилянська, так і книги Стівена Кінга, Агати Крісті. Все ви можна послухати одразу в телеграмі, не відкриваючи допоміжні додатки.

Підписники: 22 822

Крадійка книжок

В цьому телеграм-каналі можна знайти підбірку українських подкастів про літературу та письменників, 5 способів як читати більше, маловідомі факти про письменників, чому нам подобається запах друкованих книг та багато іншого.

А також цікаві маленькі статті на літературні теми, огляди і відгуки авторки каналу на різноманітні книги.

Підписники: 12 558

А якщо ви не можете знайти, де подивитись фільми українською, то в цьому вам допоможе ця підбірка невеличких каналів.

Randomfilm

Це великий канал про кіно українською мовою. Тут є добірки фільмів на різну тематику, коротко про останні новини кіно, що подивитись на вихідних. Також інформація про нові фільми, які тільки вийшли в кінотеатрах і чат, де їх можна обговорити з іншими людьми.

Підписники: 21 325

UkrShow

А якщо улюблене шоу «Холостяк» на Ютубі заблоковано, а на телевізорі не встигли подивитись, то на допомогу прийде цей телеграм-канал. Зокрема тут є такі шоу: «Холостяк», «Мастер Шеф», «Пара на мільйон», «Аферисти в сітях», «На ножах».

Підписники: 64 291

Для справжніх поціновувачів моди, психології та догляду за собою в цей непростий час допоможе добірка телеграм-каналів про моду та стиль. Насправді вони набирають величезну популярність серед дівчат. Адже канали публікують новини протягом дня на різну тематику.

September

Один із найпопулярніших серед них. Журнал з корисними порадами, добірками, музикою, естетикою та наліпками для ваших сторіз в інстаграм. Тут можна знайти натхнення, силу, психологію, моду, бізнес, музику, кіно, фігуру та естетику. Все, що забажає жіноча душа. Та напевно і чоловіча знайде тут щось для себе. Головна платформа — це їхній сайт, де опубліковано найважливіше. Хоча всі дізнаються про них саме через телеграм-канал, адже це зручніше.

Підписники: 66 961

Отже, телеграм-канали це не тільки новини. Сподіваємось, що ця підбірка надихне вас знайти собі канал до душі, адже насправді якісного українського контенту в телеграм стає дедалі більше і різноманітніше: від поезії до науки.

Підготувала Юліанна Севч, студентка факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка